У чому переваги роботи посудомийкою?

Кулінарні секрети

Якщо немає відповідної кваліфікації, але терміново потрібні гроші, робота посудомийки в Івано-Франківську стане чудовим вибором. Такі вакансії завжди потрібні. А найцікавіші пропозиції вдасться зустріти на OLX Робота.

posud_pl

Що входить до обов’язків посудомийки?

Такий фахівець дбає про чистоту тарілок, склянок, столових приладів, каструль, що використовуються в ресторані або іншому закладі громадського харчування. Він миє, ополіскує та сушить весь посуд, використаний при приготуванні страв, а також прилади, які використовуються для сервірування столу клієнтам.

Щоб працювати посудомийкою, потрібна хороша фізична підготовка. Працювати доводиться стоячи, переміщуючи та піднімаючи велику кількість тарілок, столових приладів та посуду. Крім того, ви повинні знати, як виконувати роботу швидко та точно, щоб не порізатися та не поранитися кухонними інструментами. Такі умови праці підходять не всім. Але й у цьому полягає перевага. Завжди вдасться знайти потрібну роботу, яка буде гідно оплачена.

Що доведеться робити на роботі?

Крім миття посуду, фахівець матиме й інші обов’язки:

чищення духовок, холодильників, витяжки та іншого обладнання;
 • дезінфекція підлог та кухонних поверхонь;
 • видалення відходів;
 • допомога кухареві та обслуговуючому персоналу;
 • підтримання порядку та чистоти на кухні;
 • допомога на етапах закупівлі складу.
 • Чим більше обов’язків візьме на себе посудомийка, тим вище буде її заробіток.

  Як стати посудомийкою?

  Для такої роботи не потрібна спеціальна підготовка. З усім тим, важливо володіти ручними навичками використання посудомийної машини та інших інструментів для збирання на кухні. Вміння готувати прості страви, безперечно, вважається плюсом, як і попередній досвід роботи на кухні.

  Часто на більших кухнях дотримується точна послідовність операцій, щоб мити посуд у безперервному циклі. Нещодавно найняту посудомийку знайомлять із цими процедурами прямо на робочому місці.

  Посада посудомийки може бути першим кроком у кар’єрі на кухні. Багато фахівців починали кар’єру з такої спеціалізації, а потім досягли успіху в ролі шеф-кухаря.

  Previous post

  Сирник з маком, кокосом і персиками

  NEXT post

  Яблучно-маково-горіховий пляцок

  Written by

  fersht