Пляцок «Небо в роті» – яблучно-горіховий – смачний давно відомий пляцок. Пляцок, який хочеться їсти ще і ще, а руки наче без нашого відома тягнуться за наступним шматочком.
Пляцок «Небо в роті» – яблучно-горіховий – це два пісочних коржі, які розділяють яблучний та кремовий горіховий шар. Коли пляцок настоїться, інгредієнти поєднаються в одне єдине ціле, його можна «їсти губами». Пляцок «Небо в роті» неймовірно смачний, цей рецепт обов’язково посяде гідне місце серед ваших улюблених рецептів випічки.
Готуйте разом з нами! Вдалої вам випічки!
Борошно змішуємо з розпушувачем і цукром. Додаємо холодне вершкове масло порізане кубиком. Січемо ножем до отримання дрібної масляної крихти.
Додаємо яйця та сметану, швидко замішуємо тісто.
Тісто ділимо на 2 рівні частини. Одну частину обгортаємо плівкою і ставимо в холодильник, іншу - рівномірно розподіляємо по формі (23х35) застеленій пергаментом. Ставимо в розігріту до 180 градусів духовку на 15-20 хвилин.
Аналогічно випікаємо і другий корж.
Яблука чистимо, тремо на грубій тертці. Кладемо потерті яблука на сковорідку і на малому вогні доводимо яблука до м’якості.
Коли яблука стануть м’якими, знімаємо їх з плити, додаємо сухе желе, добре вимішуємо до повного розчинення.
Назад у форму кладемо однин корж, виливаємо гарячу яблучну масу, вирівнюємо, накриваємо другим коржем, злегка притискаємо, відставляємо.
Горіхи змішуємо з мигдалем.
У каструлю вливаємо молоко, додаємо цукор та горіхи з мигдалем. Нагріваємо, помішуючи, на малому вогні, до кипіння і до запустіння. Готову мвсу знімаємо з вогню, охолоджуємо.
Масло кімнатної температури збиваємо в легку кремову масу, по ложці додаємо холодну горіхову масу, збиваємо.
Додатково до крему можна додати рому або амаретто.
Готовим кремом змащуємо корж, відставляємо в холодне місце на 12-18 годин.
Смачного!
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!