Як пити Єгермейстер, щоб відчути потрібний смак

Кулінарні секрети

Єгермейстер — це бітер, який виготовляють з 56 різних інгредієнтів. Рослини, коріння, кора дерев — все це входить у напій. Після настоювання алкоголь проходить витримку тривалістю рік у дубових бочках. Щоб напій повноцінно розкрив свої смакові та ароматичні характеристики, потрібно знати, як його правильно пити.

Особливості вживання Єгермейстера

Скуштувавши напій, можна відчути нотки кориці, коріандру, цитрусів. У пряному, трохи різкому запаху переважають ноти трав. Найчастіше напій вживають, попередньо охолодивши та розливши у крижані стопки. Це збільшить насолоду та усуне спиртовий шлейф. Щоб спростити подачу, можна купити набір Єгермейстер, до якого входить гейзер. Останній дозволяє точно і рівномірно виконувати розлив. Через велику міцність алкоголь може здаватися гірким, проте це можна виправити правильною подачею. Охолоджений Jagermeister п’ють одним духом. Зазвичай його подають перед їжею — бітер сприяє пробудженню апетиту, покращенню травної функції. Якщо подача здійснюється за кімнатної температури, можна відчути кожну нотку трав та отримати тривалий післясмак. Оскільки теплий алкоголь терпкий та гіркуватий, його можна трохи розбавити крижаними кубиками. Лікер можна доповнювати соком, газованою водою, тоніком. Все це можна придбати на сайті Маудау, де пропонується великий вибір алкогольної та безалкогольної продукції. Якихось суворих пропорцій змішування не існує, хоча є багато рецептів коктейлів з Єгермейстером, де кількість має значення, наприклад:

  1. «Єгермонстр»;
  2. «Мертвий німець»;
  3. «Єгерита».

Найкращі закуски для розкриття смаку

Багато хто вважає, що лікер поєднується з будь-якою їжею. Однак його зазвичай п’ють як аперитив, тому закуски повинні бути легкими.

Цитруси

Бітер можна супроводжувати лимоном, апельсином, грейпфрутом, лаймом — просто поріжте плоди на кружечки та подайте до напою. Поєднуючись із лікером, вони забезпечують максимальне розкриття мотивів трав. Щоб зробити закуску різноманітнішою, посипте лимон сіллю або цукром, а апельсин корицею.

Ковбаски на грилі

Спробуйте поєднувати бітер із пікантними ковбасками, які були підсмажені на грилі. Така закуска особливо популярна у Німеччині. Слідкуйте за тим, щоб до складу страви входили прянощі, необхідні для підкреслення смакових якостей бітера. Також можна додати будь-який соус.

Горіхи та сухофрукти

Горіхи, цукати, сухофрукти — все це чудово підходить до будь-якого лікера. Така закуска може бути солодкуватою або заправленою спеціями. Найкраще з Єгермейстером поєднуються мигдальні та волоські горіхи, фундук і пекан. З цукатів рекомендується вибирати ті, що виготовлені з цитрусів. Є й інші закуски, що підходять до німецького бітера, проте представлені варіанти сприяють кращому розкриттю якостей напою. Правильно охолодивши алкоголь і розливши його по склянках, можна буде забезпечити собі приємну вечерю з чудовим аперитивом.