Полуниці - одні з перших ягід літа. Втім, вже у травні починають продавати тепличні полуниці. Відтак, настає можливість готувати торти з полуницями. Вони додають кондитерським виробам привабливого вигляду, приємного аромату чи соковиту кислинку в смаку.
Готуємо тісто. Масло збиваємо зі звичайним і ванільним цукром до кремоподібної консистенції. Додаємо жовток, збиваємо до однорідності. Додаємо борошно і замішуємо тісто. Борошно слід додавати поступово, адже воно буває різної вологості, тому борошна може піти менше або більше.
Формуємо з тіста диск, загортаємо у плівку і відправляємо в холодильник на годину. Охолоджене тісто виймаємо, розгортаємо і викладаємо в форму (кількість інгредієнтів розрахована на форму діаметром 20–22 см). Бортики робити не обов’язково – за вашим бажанням.
На тісто кладемо фольгу і насипаємо «вантаж» (суху квасолю або рис). Ставимо в розігріту до 180 градусів духовку і випікаємо протягом 15 хвилин. Виймаємо і забираємо «вантаж».
Готуємо начинку. З'єднуємо сир, цукор і сметану, вимішуємо до однорідного стану. Додаємо яйця, по одному, добре перемішуючи після кожного додавання яйця.
Полуницю перемелюємо блендером в пюре. Додаємо в начинку і перемішуємо. Виливаємо начинку в основу.
Ставимо сирник у розігріту духовку до 160 градусів і випікаємо близько 1 години.
У готового сирника при постукуванні ложкою по бортику форми повинна злегка тремтіти тільки серединка. Готовий пиріг виймаємо з духовки і охолоджуємо до кімнатної температури. Потім відправляємо в холодильник на 4–5 годин.
Виймаємо сирник з форми і подаємо. Смачного!
Яйця для бісквіту мають бути кімнатної температури.
Білки відділити від жовтків, збити до міцної піни, по ложці додати ванільний цукор. До збитої піни по одному додаємо жовтки, збиваємо на малих обертах міксера. Борошно просіяти до яєчної маси, обережно вимішати дерев’яною лопаткою.
Дно форми (21х21) викладаємо пергаментом, виливаємо тісто, розрівнюємо та ставимо у розігріту до 180 градусів духовку на 20 хвилин до «сухого сірника».
Готовий бісквіт залишаємо до охолодження в духовці з привідкритими дверцятами. Охолоджений бісквіт ножем відділити від стінок форми, вийняти, зняти пергамент.
Пергамент, який зняли з бісквіту кладемо назад до форми, на нього вкладаємо бісквіт, просочуємо його водою змішаною з лимонним соком.
Полунички миємо, відділяємо від плодоніжки, кладемо в блендер, збиваємо до однорідної маси, додаємо лимонний
сік.Виливаємо полуничне пюре в каструльку, додаємо цукор, та масло, доводимо до кипіння. У холодній воді розводимо пудинги, добре розмішуємо, щоб не було грудочок, вливаємо в киплячу плуничну масу, постійно помішуючи доводимо до загустіння.
Приготований пудиг одразу викладаємо на бісквіт, вирівнюємо та залишаємо остигати.
Сир та вершки мають бути добре охолодженими.
Полуницю миємо, збиваємо в блендері на пюре, додаємо лимонний сік. Виливаємо пюре в каструлю доводимо до кипіння, знімаємо з вогню.
Желатин розчинити в гарячій воді, додати до гарячого полуничного пюре, добре вимішати, залишити остигати.
Сир збиваємо до однорідної маси, додаємо охолоджене пюре, залишаємо масу до легкого застигання. Можна поставити його в холодильник, але слідкуйте, щоб маса не застигла зовсім.
Як тільки сирна маса почне загусати. Збити холодні вершки з цукром до густого крему, порціями вершки акуратно вмішати в сиркову масу.
Викладаємокрем зверху на охолоджений полуничний крем, вирівнюємо відправляємо в холодильник до повного застигання.
Желе розчинити в гарячій кип’яченій воді, дати охолонути. Поставити в холодильник, щоб желе загустіло до стану кисілю.
Помиту полуницю порізати на дрібні шматочки.
Викласти частину желе тонким шаром зверху на вершковий крем, зверху щільно розкласти полуницю, викладаємо решту желе, вирівнюємо. Відправляємо в холодильник на 5-6 годин.
Смачного!
Білки відділяємо від жовтків, збиваємо до міцної піни, по ложці всипаємо цукор, добре збиваємо після кожної порції цукру. По одному додаємо жовтки, збиваємо на найменшій швидкості міксера.
Борошно змішуємо з крохмалем та розпушувачем, просіюємо до яєчної маси, акуратно вимішуємо дерев'яною ложкою. В процесі вимішування додаємо ложку води.
Перекладаємо тісто в застелену пергаментом форму (25х35), розрівнюємо. Випікаємо при температурі 180 градусів близько 20 хвилин. Залишаємо охолоджуватися в формі.
Желе розчиняємо у гарячій воді, залишаємо до легкого загустіння (ще стікає з ложки, але вже не вода).
Полуницю миємо, сушимо, ріжемо навпіл, викладаємо половинки на бісквіт опуклою стороною вгору.
Вершки збиваємо до густого пухкого крему, в кінці додаємо частинами густіюче желе, постійно збиваємо. Викладаємо отриману масу зверху на полуницю, вирівнюємо. Відправляємо пляцок в холодильник до повного загустіння.
Відповідно до інструкції на упаковці готуємо желе, охолодженим желе заливаємо зверху пляцок, знову відправляємо в холодильник до цілковитого загустіння.
Смачного!
Білки відділити від жовтків, збити з щіпкою солі до жорсткої піни, по ложці в сипаємо цукор, збиваємо до гладкої блискучої маси. Не припиняючи збивати додаємо по одному жовтку.
Борошно просіяти разом з крохмалем та розпушувачем і поступово, чергуючи з олією, додати в яєчну суміш, вимішати.
Дно форми (24х24) застеляємо пергаментом, виливаємо тісто. Помитий та почищений ревінь (не ріжемо) викладаємо зверху на тісто в рівних відстанях.
Випікаємо тісто при температурі 180 градусів близько 40 хвилин.
Коли корж повністю вистигне, розрізаємо його на 2 частини (2 коржа). Ревінь вкриється тістом і на верхній частині коржа утворяться хвильки.
Полуницю добре промиваємо, відділяємо плодоніжки. Третину полуниці збити з цукром та ванільним цукром. Збити холодні вершки та об’єднати з полуничним мусом.
Решту полуниці порізати кубиками, додати до крему. Желе розчинити в склянці гарячої води, коли вистигне, додати до крему.
На нижній корж викладаємо 2/3 крему, накриваємо другим коржем. Верхню частину змащуємо рештою крему, Особливо старанно заповнюємо кремом заглибини створені ревенем. Зверху посипаємо шоколадною присипкою або тертим шоколадом.
Ставимо пляцок в холодильник на 3-4 години.
Перед подачею прикрашаємо кожен шматочок свіжою полуницею.
Смачного!
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!