Як швидко і якісно готувати святкові страви?

Кулінарні секрети

screenshot_1

Наближаються зимові свята, під час яких звичними є застілля. У господинь і господарів постає питання: “Як їх приготувати, щоб все було смачно, та не потребувало значної витрати сил і часу?” Адже час на їх приготування можна витратити для спілкування з гостями чи інших ідей.

Чимало святкових страв потребують кількох стадій приготування і складаються з різних продуктів: традиційні гарячі страви, гарніри, випічка, салати, десерти, супи. Зменшити обсяг кропіткої ручної праці допомагає сучасна техніка. У такій ситуації вам стане у нагоді кухонна машина Kenwood Multione. У порівнянні з комбайнами, кухонні машини переважають у компактності, зручності використання, габаритах (як у розібраному, так і у зібраному вигляді).

Як кухонна машина Kenwood Multione допоможе приготувати різноманітні страви?

М’ясорубка знадобиться для швидкого приготування фаршу чи перемелювання овочів;
 • Замісити тісто допоможе спеціальний гак, що обертається як довкола своєї осі, так і посудиною;
 • Овочі для салатів нарізайте дисками, що подрібнять їх на плястерки чи стружку;
 • Для приготування мусу, крему використайте вінчик з великим об’ємом охоплення посудини;
 • Спеціальний прес для цитрусових знадобиться для отримання соку з таких фруктів – його додають для ароматності кондитерських виробів чи глінтвейну;
 • Для приготування соку з інших різновидів овочів/фруктів – окрема соковижималка;
 • Приготуйте коктейлі чи холодні молочні десерти за допомогою блендера. Також його можна використати для змішування інгредієнтів крем-супів.
 • Варто зауважити, що ці операції можна виконати послідовно – одна за іншою, не миючи деталей машини, а лише змінюючи їх після використання.

  Робочі елементи машини мають об’єми, що дозволяють готувати звичайні порції страв на 4-6 людей.

  Завдяки своїй конструкції, до корпусу Kenwood Multione можна приєднати власні аксесуари, до яких ви давно звикли або ж ті, що дозволяють приготувати необхідний вам обсяг тієї чи іншої страви. А електронний контроль швидкості запобігатиме надмірному подрібненню продуктів.

  Іншим способом зекономити час з її допомогою є можливість залишити у посудомийній машині, у якій всі деталі миються окремо.

  Previous post

  Королівський маковий пиріг

  NEXT post

  Сирник з маком, кокосом і персиками

  Written by

  Вікторія