Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Як швидко і якісно готувати святкові страви?


screenshot_1.jpg (72.04 Kb)

Наближаються зимові свята, під час яких звичними є застілля. У господинь і господарів постає питання: “Як їх приготувати, щоб все було смачно, та не потребувало значної витрати сил і часу?” Адже час на їх приготування можна витратити для спілкування з гостями чи інших ідей.

Чимало святкових страв потребують кількох стадій приготування і складаються з різних продуктів: традиційні гарячі страви, гарніри, випічка, салати, десерти, супи. Зменшити обсяг кропіткої ручної праці допомагає сучасна техніка. У такій ситуації вам стане у нагоді кухонна машина Kenwood Multione. У порівнянні з комбайнами, кухонні машини переважають у компактності, зручності використання, габаритах (як у розібраному, так і у зібраному вигляді).

Як кухонна машина Kenwood Multione допоможе приготувати різноманітні страви?

  • М’ясорубка знадобиться для швидкого приготування фаршу чи перемелювання овочів;
  • Замісити тісто допоможе спеціальний гак, що обертається як довкола своєї осі, так і посудиною;
  • Овочі для салатів нарізайте дисками, що подрібнять їх на плястерки чи стружку;
  • Для приготування мусу, крему використайте вінчик з великим об’ємом охоплення посудини;
  • Спеціальний прес для цитрусових знадобиться для отримання соку з таких фруктів – його додають для ароматності кондитерських виробів чи глінтвейну;
  • Для приготування соку з інших різновидів овочів/фруктів – окрема соковижималка;
  • Приготуйте коктейлі чи холодні молочні десерти за допомогою блендера. Також його можна використати для змішування інгредієнтів крем-супів.

Варто зауважити, що ці операції можна виконати послідовно – одна за іншою, не миючи деталей машини, а лише змінюючи їх після використання.

Робочі елементи машини мають об’єми, що дозволяють готувати звичайні порції страв на 4-6 людей.

Завдяки своїй конструкції, до корпусу Kenwood Multione можна приєднати власні аксесуари, до яких ви давно звикли або ж ті, що дозволяють приготувати необхідний вам обсяг тієї чи іншої страви. А електронний контроль швидкості запобігатиме надмірному подрібненню продуктів.

Іншим способом зекономити час з її допомогою є можливість залишити у посудомийній машині, у якій всі деталі миються окремо.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Не забудьте підписатися на Наш канал:

Кулінарні секрети

Схожі рецепти

Популярні рецепти пляцків і тортів