Простий у приготуванні та смачний шоколадно-сирний пиріг в мультиварці. З мультиваркою готувати завжди легко – змішати, залити в чашу і виставити потрібний режим! Такий пиріг добре смакує, як свіжим так і на наступний день.
Більше випічки в мультиварці шукайте на сайті multyvarka.com
Масло кладемо в чашу мультиварки, вмикаємо режим «Смаження» чи «Випічка». Коли масло повністю розтопиться, пензликом змащуємо краї чаші, виливаємо масло в іншу ємність, залишаємо до охолодження.
Яйця збиваємо з цукром, додаємо масло та сметану. Борошно змішуємо з содою та какао, просіюємо до суміші рідких інгредієнтів, вимішуємо.
Змішуємо яйця та перемелений сир, додаємо манку та цукор, вимішуємо.
В чашу мультиварки виливаємо тісто, зверху (стараємось по центру) викладаємо сирну начинку.
Закриваємо кришку мультиварки, вмикаємо режим «Випічка» на 1 годину 30 хвилин. Після звукового сигналу кришку не відкриваємо, ставимо на «Підігрів» ще на 20 хвилин.
Смачного!