Техніка для кулінарних шедеврів: як правильно облаштувати кухню

Кулінарні секрети

Для того, щоб створити смачний десерт, який оцінять рідні та гості, необхідні не лише кулінарна майстерність та знання базових процесів. Якщо випікання пляцків, тістечок, тортів — це ваша пристрасть або навіть заробіток, не обійтися без якісної техніки для кухні. Та, звичайно, всього необхідного приладдя.

Хтось заперечуватиме: мовляв, досвідчені господині можуть зготувати смачний, пухкий та ідеальний пиріг навіть у прабабусиній печі, на дровах. І він буде нічим не гірший, ніж у модній гламурній кондитерській у центрі Києва. З цим важко сперечатися. Але погляньте на цю ситуацію з іншого боку. В асортименті магазинів зараз є стільки сучасної, класної техніки для господинь, що не користуватися нею просто безглуздо. Дехто знов візьметься переконувати: облаштувати кухню сучасним приладдям буде занадто дорого, краще залишити все, як є, та користуватися наявними можливостями. Ще й час від часу витрачати чималі кошти на ремонт наявного кухонного обладнання. Ми підкажемо, як оновити арсенал кухонної техніки так, щоб отримати найкращий результат за цілком помірну суму. Перша умова успіху — вибрати нову техніку та кухонне приладдя в інтернет-магазині мережі «АШАН» https://auchan.ua/tehnika-dlja-prigotovlenija-pischi/.

Ну а тепер складемо план технічної революції на кухні! Її результатом будуть нові звершення у створенні випічки та солодощів.

tehnika

Набір майстра-кондитера

  1. Перше, найнеобхідніше кожному творцю пляцків та тістечок — це духовка, або духова шафа. Є дві великі категорії — електричні та газові. Кращий варіант — вбудована техніка, але радимо також придивитися до окремих електричних духовок. Їх дуже зручно, приміром, взяти з собою на дачу, щоб тішити родину у відпустці пирогами, пиріжками або тортиками. Рекомендуємо вибрати духовку на етапі проєктування кухонного гарнітура. Зауважте, щоб у вибраній вами моделі були всі необхідні функції — конвекція, режим самоочищення поверхні всередині, гриль, можливість запікати дві страви одночасно тощо. Якщо в домі є діти, врахуйте і їхні інтереси. Важливо, щоб зовнішні елементи не нагрівалися. Порада: купуючи духову шафу, вибирайте найсучасніші моделі з якомога різноманітнішими функціями. Адже це придбання — на роки, навіть десятиріччя. Не варто позбавляти себе сучасних принад кухонної техніки.
  2. Другий за важливістю девайс — класний кухонний комбайн. Якщо вибрати гарну модель, вона замінить до десятка окремих кулінарних приладів: міксер, блендер, соковитискач, кавомолку, замішувач тіста тощо. Найкращий варіант — придбати таку модель комбайна, до якої можна купити окремі цільові насадки. Тоді можливості вашого помічника будуть майже безмежними!
  3. Прилади для випікання спеціальних форм — вафельниця або ж бутербродниця чи гриль із розширеними можливостями, різними формами та насадками.
  4. Допоміжні речі, які не беруть безпосередньої участі у процесі створення випічки та солодощів, але створюють комфорт і зручності. Кулер для води, потужна витяжка, навіть кондиціонер здатні вплинути на результат кулінарних зусиль.

Готуйте з комфортом і дивуйте родину та друзів!