Варення з рожі

Різне

varennya_z_troyandi_2

Для варення з рожі беруть пелюстки чайної троянди. В Україні з варенням з рожі печуть різдвяні пампушки також додають до святкової випічки, щоб наситити її ароматом літа та цікавим смаком, адже це варення має неповторний смак.

Для приготування варення з рожі підходить лише чайна троянда, та, що росте кущем, і має насичений запах. Інші троянди, особливо магазинні, не підходять до цього варення.

Готується варення з рожі надзвичайно просто і швидко.

. . . . .

Варення з рожі – інгридієнти

Пелюстки троянди – 250 г.
 • Цукор – 500 г.
 • Лимонна кислота – 1/2 ч. л.
 • varennya_z_troyandi_1

  . . . . .

  Приготування варення з рожі

  Відділити пелюстки від серединки – використовуємо лише їх. Перемолоти на м’ясорубці, або перетерти макогоном в макітрі (або мисці). Саме в макітрі і макогоном перетирали наші бабусі.

  Подрібнені пелюстки засипати цукром. Додати лимонної кислоти, перемішати і поставити на маленький вогонь, постійно помішуючи довести до кипіння. Кип’ятити не треба.

  Гаряче варення з рожі розкласти в чисті та сухі банки, закрити кришкою. Зберігати в холодильнику.

  Порада: якщо взяти пропорцію 1:3 (250 гр пелюстків і 750 гр цукру) то кипятити непотрібно. Перетерти разом з цукром і зберігати в холодильнику.

  За цим рецептом вийде до 0,5 літри концентрованого варення. Щоб збагатити випічку ароматом літа достатньо всього одну ложечку такого варення.

  Previous post

  Домашній сирник з черешнею, детальний рецепт

  NEXT post

  Вишня у власному соці

  Written by

  fersht