Робіть ставки на офіційному сайті Спортліга – результати та статистика на одному сайті

Кулінарні секрети

stavki_na_sport_6

Спортліга – це гемблінг-провайдер, що входить до складу оператора М.С.Л. – найкрупнішого державного оператора лотерей. Спортліга приймає ставки відповідно до ліцензії уряду України. У букмекерської контори немає окремого сайту, а є лише сторінка на сайті М.С.Л. В меню є такі розділи та категорії:

спорт (передматчева лінія);
 • лайв-ставки протягом матчів;
 • новини та інформація щодо ставок;
 • «Спортліга результати» – статистичні дані.
 • У лінії букмекера всі матчі розподілені в залежності від видів спорту. Для зручності матчі можна фільтрувати за кількома параметрами: час початку, турнір і т.д. Найбільш затребувані матчі можна додати до «Обраного», щоб довго не шукати для наступної ставки.

  Як зареєструватися на сайті Спортліги?

  Реєстрація на офіційному сайті БК Спортліга доступна всім громадянам України, котрі досягли 18-річного віку. Для створення нового аккаунту потрібно зробити наступне.

  1. Натисніть кнопку «Реєстрація» на головній сторінці.
  2. Вкажіть необхідні персональні дані в реєстраційній формі.
  3. Заповніть поля з номером мобільного та електронною адресою.
  4. Підтвердьте реєстрацію за посиланням, що прийде на пошту.

  Як тільки ви створите особистий кабінет, зможете одразу авторизуватися, поповнити рахунок та почати робити ставки на спорт. Зайти в персональний профіль можна з будь-якого пристрою, в тому числі з ПК або через смартфон чи планшет. Для авторизації достатньо вказати логін та пароль, створений при реєстрації на сайті.

  Способи депозитів в БК Спортліга

  Внести гроші на рахунок Спортліги можна кількома способами, серед яких банківські картки, онлайн-банкінг та електронні платіжні системи. В точках продажу лотерей поповнення рахунку можливе готівкою. Також можна використовувати гаманець LeoWallet та сервіс Київстар «смарт-гроші». Отримання виграшів можливе лише після проходження онлайн-верифікації. Ліміти поповнення та виводу грошей краще заздалегідь уточнити на офіційному сайті компанії.

  Відгуки про букмекерську контору Спортліга

  Незважаючи на те, що букмекерська контора Спортліга в останні роки, здається, впевнено закріпилася серед найвідоміших і найпопулярніших букмекерів Уукраїни, багато гравців дуже неоднозначно ставляться до діяльності цієї компанії. Якщо комусь дуже подобаються офіційний сайт, різноманітність ставок та швидкий висновок, то інші користувачі відзначають невисокі коефіцієнти та слабку роботу служби підтримки. Реальні відгуки гравців БК Спортліга можна знайти на тематичних сайтах та в соцмережах. Вони можуть бути навіть більш корисними, ніж найбільш детальні огляди компанії.

  Previous post

  Маршмелоу

  NEXT post

  Мандаринова панакота

  Written by

  fersht